Ближче до ночі 31 Березня 2022 року по Україні, за традицією прокотилася хвиля повітряних тривог. У той момент сирену почули жителі Одеської, Вінницької, Київської, Миколаївської, Дніпропетровської, Харківської, Львівської та багатьох інших областей.

Згодом з деяких регіонів з'явилася інформація про нібито вибухи - Львів, Дніпро.

Однак згодом голова Львівської обласної державної адміністрації Максим Козицький заявив, що нічого подібного у них не відбувалося. Звук подібний вибуху - це викид газів.

Було відкрито нове газове родовище, що дозволить наростити видобуток.

Популярні новини зараз
Окупанти зайняли Світлодарськ: вивісили ганчірку та перевіряють документи Євген Клопотенко з "МастерШеф" винайшов заміну шаурмі і чебурекам: "Два роки мріяв" Булітко з "Дизель шоу" і Бабкін гнівно відреагували на образливі слова лаврова про Україну: "Витратний матеріал у тебе в трусах" Такою її ще не бачили: зірка "Кварталу 95" Олена Кравець відкрила в собі новий талант, "Я ридала весь день"
Показати ще

"Сьогодні можу сказати: це звуки, під які російський газ піде за курсом їх корабля", - заявляє голова Львівської ОДА.

Проте, навіть якщо вибухи відбуваються, краще не знімати їх на відео і не викладати в Інтернет, щоб не опинитися під дією закону №7189 і не шкодити державі. У таких випадках краще згадати те, що сталося з ТРЦ "Retroville" в Києві через одне єдине відео в мережі від жителя столиці.

Нагадаємо, мужні бійці ДСНС показали свій найголовніший оберіг: "Як ангельські крила"

Як повідомляв "Знай.ua", "Трохи що відразу тікають": офіцер спецназу ГРУ з презирством висловлюється про чеченців (перехоплення переговорів)

Знай.ua писав, Україна нагадала Росії знищену "Мрію" і заарештувала літаки "Руслан" авіакомпанії "Волга-Дніпро"