Ближче до ночі 31 Березня 2022 року по Україні, за традицією прокотилася хвиля повітряних тривог. У той момент сирену почули жителі Одеської, Вінницької, Київської, Миколаївської, Дніпропетровської, Харківської, Львівської та багатьох інших областей.

Згодом з деяких регіонів з'явилася інформація про нібито вибухи - Львів, Дніпро.

Однак згодом голова Львівської обласної державної адміністрації Максим Козицький заявив, що нічого подібного у них не відбувалося. Звук подібний вибуху - це викид газів.

Було відкрито нове газове родовище, що дозволить наростити видобуток.

Популярні новини зараз
Син Софії Ротару повідомив про трагічну втрату: пішла з життя "100 ракет по Україні": екстрасенс попередив українців про підступні плани росії Доведеться жити на те, що є: хто із пенсіонерів залишиться без підвищення у 2023 році, названі категорії Наречена Роналду Джорджіна Родрігес не змогла пережити загибель сина: "Це найбільший біль"
Показати ще

"Сьогодні можу сказати: це звуки, під які російський газ піде за курсом їх корабля", - заявляє голова Львівської ОДА.

Проте, навіть якщо вибухи відбуваються, краще не знімати їх на відео і не викладати в Інтернет, щоб не опинитися під дією закону №7189 і не шкодити державі. У таких випадках краще згадати те, що сталося з ТРЦ "Retroville" в Києві через одне єдине відео в мережі від жителя столиці.

Нагадаємо, мужні бійці ДСНС показали свій найголовніший оберіг: "Як ангельські крила"

Як повідомляв "Знай.ua", "Трохи що відразу тікають": офіцер спецназу ГРУ з презирством висловлюється про чеченців (перехоплення переговорів)

Знай.ua писав, Україна нагадала Росії знищену "Мрію" і заарештувала літаки "Руслан" авіакомпанії "Волга-Дніпро"