Після ракетного обстрілу Львова 26 березня в місті затримали двох підозрілих осіб. Про це стало відомо з повідомлення Патрульної поліції Львівської області на офіційній сторінці у соціальній мережі Facebook.

Затримані чоловіки підозрюються у тому, що вони передавали стратегічно важливу інформацію абонентам, зареєстрованим у Росії. Їх обох затримали в один день.

Фото: Патрульна поліція
Фото: Патрульна поліція

Перший потрапив у поле зору львівських патрульних на проспекті Чорновола. Поліцейські зупинили автомобіль, який викликав у них підозру, і перевірили водія. Під час перевірки на телефоні в чоловіка виявили відео- та фотоматеріали, які фіксують пересування українських військовослужбовців. Крім того, у телефоні містилися фотознімки паспортів чоловіків та безліч підозрілих контактів із номерами російських операторів.

Фото: Патрульна поліція
Фото: Патрульна поліція

Популярні новини зараз
Окупанти зайняли Світлодарськ: вивісили ганчірку та перевіряють документи Не залишилося кому захищати кордони — у росії всі війська кинули на війну з Україною Хливнюк з "Бумбокс" після успіху "Червоної калини" у формі станцював запальний танець: "Флешмоб, вчимо рухи" Зірка серіалу "Свати" Анна Кошмал змінила місце роботи: "Збулась моя невеличка мрія"
Показати ще

Другого гіпотетичного інформатора ворога затримали у той час, коли патрульні поліцейські прямували до місця, в яке влучили російські ракети.