У Львові почали одягати ялинки в клітки. Про це повідомляє телеграм-портал Україна.

Щороку місто Лева перетворюється на справжнє магічне вогнище. До новорічних свят центральну частину міста ретельно прикрашають. Увечері прикраси ж починають грати різноманітними фарбами.

Незважаючи на те, що карантин сильно вплинув на роботу деяких закладів, передні Фасади центральних вулиць вже почали прикрашати.

Тепер люди можуть зануритися в передсвяткову атмосферу і з здивованим поглядом погуляти серед вогників і гірлянд.

Популярні новини зараз
Макс Чмерковський розповів, як його змусили зробити найбільшу помилку в житті: "Я не люблю про це говорити" Григорій Решетник погладшав так, що костюм мало не тріснув - танці виявилися зайвими: "Схудніть обов'язково" Син Софії Ротару Руслан Євдокименко не зміг стримати гіркоти від втрати: "Дякую тобі за все" До 60-ти чекати не потрібно: українцям запропонували вийти на заслужений відпочинок у 54 роки, що необхідно
Показати ще

А ось деякі ялинки вирішили заховати в клітках, щоб захистити їх від вирубки. Ймовірно, багато жителів міста намагаються незаконно роздобути собі "зелену красуню".

Ялинка, Софійська площа - фото Знай.ua
Ялинка, Софійська площа - фото Знай.ua

Дану практику почали застосовувати з 2019 року, тоді вандали перед Новим роком вирубали 30 дерев з місцевого парку культури.

Раніше повідомляли, 2 гривні за штуку і 3400 штрафу порушникам: що змінилося після скасування пластикових пакетів. Тепер один такий пакет коштуватиме мінімум 2 гривні. Відповідні нововведення передбачає закон про обмеження обігу пластикових пакетів на території України

Як повідомляв Знай.иа, карантин карантином, а поїзд за розкладом: "Укрзалізниця" допоможе українцям у новорічні свята проїхати крізь хуртовини.

Знай.иа писав, головну ялинку країни встановлено: як йде підготовка до свята на Софійській площі. Загальна висота красуні 2022 року сягатиме 31 метра. І, станом на сьогодні, фахівці вже зробили майже всі роботи з її встановлення.