На офіційній сторінці КНП (комунального некомерційного підприємства) "8-а міська клінічна лікарня м.Львова" в соціальній мережі Facebook з'явилася радісна новина про 24-річного Мар'яну С. З Турківського району, якого вдалося поставити на ноги після важкого року.

Лікарі цієї установи поставили правильний діагноз, тому українець "знайшов нове життя", адже десь більше року тому він сильно травмувався і через два місяці після травми ноги почали мимоволі схрещуватися. Процес не був контрольованим, Мар'ян згодом не міг рівно поставити ноги, тому ходив, спав і сидів тільки в такому положенні.

Лікарня, кадр з відео
Лікарня, кадр з відео

Лікарі районних лікарень виявилися безсилі перед точною поставкою діагнозу, але тільки не працівники 8-ї клінічної лікарні.

Йому діагностували аваскулярний некроз обох головок тазостегнових суглобів, що відбувається в результаті обмеженого кровопостачання. Це захворювання кісток виникає в результаті важких травм, лікування онкологічних захворювань або перевантаження.

Популярні новини зараз

У Польщі знайшли загиблого українця, який висів на дорожньому знаку: не витримав проблем з грошима і дружиною

33-річний шеф-кухар забив татуюваннями майже все тіло за 2 мільйони гривень: "Найболючіше в попі"

Юну вчительку молодших класів забили під час пробіжки, тужить вся школа: "Школярі спустошені"

Прихильники НКВС розстріляли 15-17 літніх хлопців у різдвяному вертепі: дітей поховали, а вбивць "сховали"

Показати ще

"Хірург Юрій Вовчок зробив Мар'яну с. протезування, через два дні після операції хлопець зміг вже нормально ходити і розпрямити ноги. Пацієнта вже виписали додому. Через рік він повинен приїхати на контрольний огляд до львівських лікарів", - йдеться в публікації.

Нагадаємо, Євген Комаровський назвав головні правила зберігання продуктів у холодильнику: навіть при відключенні світла

Як повідомляв "Знай.ua", новий штам коронавірусу "Омікрон" вже косить молодих: лікар розповів про перші симптоми - втома, прискорений пульс і температура

Знай.ua писав, від 62 до 100 тисяч гривень: як дорого обходяться пологи в Україні і що входить в "соцпакет"