3 липня православні віруючі відзначають день святого великомученика Мефодія Патарського. Багато в цей день дотримуються безліч традицій і придивляються до різних прикмет.

Мефодій Патарський був єпископом олімпійським і завжди проповідував і захищав християнську віру. За своє життя він написав безліч догматів і творінь, які дійшли і до нашого часу.

Загинув Мефодій від рук прихильників язичницької віри. Його вбили за віру в християнство і не бажання зраджувати своїм переконанням.

Традиції в день святого Мефодія Патарського:

У цей день чоловіки люблять полює і часто відправляються за перепілками. У разі успішного полювання вони приносять здобич додому і святкують це в колі друзів.

Популярні новини зараз
В Україні хочуть повернути навчання у школах двома мовами, але є нюанс: "Профільний предмет буде обов'язково" Ані Лорак вперше сказала, чому зрадила Україну і назвала війну "конфліктом": "Сиди там і не смерди" У Японії з'явився свій Володимир Зеленський: азіатська версія але дуже схожий Що не можна робити, якщо банкомат "проковтнув" картку: декілька порад від фахівців
Показати ще

Прикмети, до яких люди придивляються в день святого Мефодія Патарського:

  • Лебеді кричать - буде погана погода.
  • Почули сову - чекайте небезпека і пожежа.
  • Мурахи ховаються в свої житла - буде сильний вітер.
  • Перепілки весь день кричать - варто очікувати дощ.
  • Павуки плетуть павутину - буде хороша погода.
  • Перепілки літають навколо села - буде холодна зима.

Мефодій Патарський: tatmitropolia.ru
Мефодій Патарський: tatmitropolia.ru
Мефодій Патарський: tatmitropolia.ru

Нагадавши, Петрів піст до 12 липня: головні заборони, обряди і звичаї віруючих

Як повідомляв портал "Знай.uа", Трійця в 2021 році: прикмети і що не можна робити в Свято

Також, "Знай.uа" писав, день ікони Божої Матері 1 липня: як просити опіки молитвою у Богородиці і що обов'язково треба зробити сьогодні