У День всіх святих на Личаківському кладовищі запалили тисячі лампадок.

Про це повідомляє інформацій портал День.

Так, стало відомо, що у День всіх святих, який припадає на 1 листопада, на найдавнішому кладовищі у Львові запалили тисячі свічок та лампадок. Варто зазначити, що в цей день зазвичай відвідують могили родичів та молитися за упокій їх душ.

Фото: портал День


Найбільшу кількість лампадок на цвинтарі запалила польська громада, адже тут є багато поховань поляків. Крім того, відвідувачі несли квіти та лампадки до могил Героїв України, які загинули під час російсько-української війни та Революції Гідності, а також до могил Івана Франка, Соломії Крушельницької, Володимира Івасюка, Ігоря Білозіра, Мирослава Скорика, Івана Вакарчука та інших.

Фото: портал День


Варто зазначити, що Личаківське кладовище має площу понад 40 га і на ньому розташовано близько 300 тисяч поховань.

Популярні новини зараз
Українські пенсіонери отримають 200 гривень надбавки, але пощастить лише частині: у кого зростуть виплати Потап нарешті зізнався, що в його житті не одна дівчинка, білявка не як Каменських: "Там на мене чекають такі..." Дженна Ортега та всі актори з "Венздей" не могли митися на зйомках у Румунії: "Ми пережили..." Дженна Ортега отримала роль Венздей за 10 хвилин у Zoom, Тім Бертон був рішучим: "Посміхаєтеся і киваєте"
Показати ще

Фото: портал День

Фото: портал День