У Львові на Личаківському кладовищі вшанували Новітніх Героїв.

Про це повідомляє інформацій портал “Варта1”.

Так, стало відомо, що у середу, 14 жовтня, у День захисника, відбулося вшанування воїнів на полі почесних поховань № 67, № 76 Личаківського кладовища.

Фото: “Варта1”

Фото: “Варта1”


На Личаківському кладовищі відбулося покладання квітів та запалення лампадок до могил загиблих під час проведення АТО/ООС на сході України на полі почесних поховань № 76 Личаківського кладовища.

Фото: “Варта1”

Фото: “Варта1”

Також, щоб вшанувати Новітніх Героїв священники провели чин панахиди. На заході були присутні військовослужбовці та рідні загиблих.

Фото: “Варта1”

Обов’язково підпишись на наш канал у Viber, аби не пропустити найцікавіше

Нагадаємо, окупанти на Донбасі повилазили зі своїх схованок під покровом ночі, але ЗСУ були готові: звіт ООС

Як повідомляв портал "Знай.ua", окупанти на Донбасі "винюхували" обстановку за допомогою безпілотників, але отримали "по носі" від ЗСУ: звіт ООС

Також "Знай.ua" писав, воїни ЗСУ показали безглузді спроби найманців Путіна порушити тишу: реакція не змусила себе чекати

Популярні новини зараз
Кабмін змінив правила відстрочок: бусифікації має поменшати Штрафи до 100 000 грн за газову плиту чи котел: українців суворо попередили В Україні розпочали адресні перевірки: до кого нагрянуть найближчим часом Газовики оновили тарифи для населення на серпень: до 27 грн за кубометр
Показати ще