Відома авіакомпанія Wizz Air скасовує частину авіарейсів зі Львова до кінця березня 2021.

Про це йдеться у системі бронювання на сайті авіакомпанії.

Так, стало відомо, що угорська авіакомпанія Wizz Air скасувала рейси зі Львова до Ларнаки й Будапешта до кінця березня 2021 року. Відновити польоти зі Львова до Ларнаки планують із 28 березня. Рейси виконуватимуть по четвергах і неділях.

Лоукостер WizzAir, фото з сайту
Лоукостер WizzAir, фото з сайту


Рейси зі Львова в Будапешт також мають відновити з 28 березня й полетіти можна буде у четвер та неділю.

Загалом перевізник скасував із України 12 рейсів: із Києва в Афіни, Салоніки та Нюрнберг, зі Львова – в Ларнаку та Будапешт, з Харкова – у Катовіце та Будапешт, з Запоріжжя у Вільнюс, Дортмунд та Будапешт.

Обов'язково підпишись на наш канал в Viber, щоб не пропустити найцікавіше

Нагадавши, лоукостер Wizz Air почав виконувати рейси зі Львова до Італії. Тепер львів'яни зможуть безперешкодно полетіти на вихідні або у відпустку закордон.

Популярні новини зараз
Доставка ухилянта закінчилась побоями: п'яні ТЦК відлупцювали поліцейського Після війни на вагу золота: які професії зроблять вас багатими в Україні через 3–5 років Нечесна індексація: чому пенсіонери отримують менше, ніж повинні Навіть не подачка, а насмішка: пенсіонерам доплатять по 50 грн
Показати ще

Як повідомляв портал Знай.uа, в Одесі через брак уваги охоронець "замінував" аеропорт: світить до 8 років в'язниці.

Також портал Знай.uа писав, як повернути гроші за авіаквитки під час карантину: покрокова інструкція.