На вулицях Львова вже незабаром з’явиться екопатруль. Такий патруль реагуватиме на виявлення фактів забруднення повітря, ґрунту та об’єктів благоустрою.

Про це повідомляє інформаційний портал «Твоє місто».

Так, стало відомо. що у Львові створили екологічний патруль. Відповідне рішення ухвалив виконавчий комітет Львова у четвер, 20 серпня.

вулиці Львова, скріншот із відео
вулиці Львова, скріншот із відео


Повідомляється, що екопатруль реагуватиме на виявлення фактів забруднення повітря, ґрунту, об’єктів благоустрою. Як пояснила заступниця директора департаменту містобудування Наталія Алєксєєва, посадовці мають інформувати про виявлення фактів забруднення повітря, ґрунту, об’єктів благоустрою, витоків шкідливих речовин, спалювання сміття або пошкодження об’єктів благоустрою. Відповідно вони мають складати протоколи про адміністративні порушення.

До такого патрулювання будуть залучати громадських інспекторів. Дії координуватимуть із державною екоінспекцією.

Нагадавши, Знай писав, що частина України потрапила в Червону карантинну зону, що накладає обмеження на роботу громадського транспорту.

Також Знай повідомляв, що в Запоріжжі в громадському транспорті з'явилися валідатори для оплати проїзду.

Популярні новини зараз
Про ранню весну можна забути: незважаючи на погодні рекорди у січні, зима ще покаже українцям свою силу "Це відродження...": відомий ведичний астролог назвав дату кінця негараздів України, зміни прийдуть з теплом Ціни на цибулю встановили історичний рекорд: у середньому в 4 рази дорожче, ніж минулого року Від 510 до 8500 гривень: штрафи, які українському водієві доведеться платити за пасажирів
Показати ще

Нещодавно Знай передавав, що в Харкові спіймали зацепера, який катався на даху трамвая.