Львівські гандболістки з "Галичанки" привітала Україну з Днем вишиванки.

Відповідне привітання розмісили у “Facebook”.

День вишиванки в Україні відзначається в третій четвер травня. У 2020 році свято припадає на 21 травня. Чемпіонки України гандболістки львівської “Галичанки” привітали українців із Днем вишиванки.

Львівські гандболістки привітала Україну з Днем вишиванки


"Галичанка” вітає усіх з Днем вишиванки! У цей святковий день хочемо потішити Вас гарним відео. Одягай вишиванку, Україно моя!" — йдеться в підписі до відео.

Львівські гандболістки привітала Україну з Днем вишиванки


На сторінці у “Facebook” опублікували відео, у якому забрані фотографії львівських красунь-чемпіонок у традиційний українських вишиванках.

Популярні новини зараз
Навіть тим, хто вчасно платить: українцям почали масово відрізати світло У всіх областях України: ТЦК запровадили важливі нововведення для військовозобов'язаних Гороскоп на тиждень 30 червня-5 липня для всіх знаків Зодіаку: напад на Раків, таємниці Овнів та байдужість Риб Пахатимемо до самої старості: влада хоче відправити на роботу пенсіонерів і людей з інвалідністю
Показати ще

Львівські гандболістки привітала Україну з Днем вишиванки

З Днем вишиванки, наша Україно 💙💛! Твоя "Галичанка" 🤾‍♀️🇺🇦.

Geplaatst door ГК "Галичанка" op Donderdag 21 mei 2020

Обов'язково підпишись на наш канал в Viber, щоб не пропустити найцікавіше

Нагадаємо, раніше 115 років з дня народження Сальвадора Далі: що геній сюрреалізму розповідав про себе.

Як повідомляє портал «Знай.ua» Художник перетворює харчової сміття у твори мистецтва. Його фантазія не має меж. Завдяки своїй творчості він став популярним в мережі.

Також «Знай.ua» писав, що Портрет інтернет-зірки прикрасив стіну будинку під Одесою: яскраві фото доброзичливої морди.