У Львові, попри заклик мера міста Андрія Садового, поки що не звільнятимуть чиновників мерії. «Проти» цього рішення проголосували майже всі депутати, за винятком п’ятьох осіб. Про це повідомляє видання «То є Львів».

Зазначається, що на черговій сесії міської ради депутати відхилили постанову, відповідно до якої пропонувалося оптимізувати чисельність працівників мерії, щоб зменшити ситрати міста на їхнє утримання.

Раніше Садовий заявляв, що рішення про звільнення майже двох сотень працівників мерії продиктоване реаліями карантину, внаслідок якого місто втратило значну частину грошей, які мали б поповнити міський бюджет. З цієї ж причини низку сервісів мрії перевели до онлайн-режиму. Крім того, медики, які ведуть боротьбу із коронавірусом, мають отримати доплату до зарплатні.

Відповідно, після відхилення пропозиції про звільнення у мерії, як і раніше, залишиться 1809 працівників.

Нагадаємо, "держава в смартфоні" буде стежити за самоізоляцією українців.

Популярні новини зараз
В Україні підвищать ще один комунальний тариф Зупинили на вулиці і силоміць тягнуть в ТЦК: юрист дав поради, які врятують від неприємностей До терміналів не підходьте: популярний український банк не приймає купюри по 500 гривень ПриватБанк блокує карти українців після цієї операції: "Платив роками за кожен місяць"
Показати ще

Як повідомляв Знай. ua, заробітчанин покінчив з собою на обсервації.

Також Знай. ua писав, що у Зеленського українців змусять встановити додаток для самоізоляції.