Українці не схильні дотримуватися карантинних обмежень, введених владою через пандемію коронавірусу. Разом із тим є міста, мешканці яких залишаються у самоізлоляції більш послідовно, ніж їхні співгромадяни. Статистику того, як мешканці міст та областей дотримуються карантину, опублікував мобільний оператор “Київстар”.

За даними оператора, проаналізувавши інформацію про пересування абонентів, можна зробити висновок, що найпослідовніше карантину дотримуються львів’яни та тернополяни. Мешканці Київщини та Одещини – лідери з самоізоляції серед областей.

Так, на Київщині майже 30% абонентів оператора за останній місяць не віддаляються більш, ніж на кілометр від свого помешкання. На Одещині таких - 21,9%, на Харківщині – 19,15%, на Львівщині – 18,8%. Мешканці Дніпропетровської області «осіли» на 18,3%.

Інфографіка: Київстар
Інфографіка: Київстар
Інфографіка: Київстар

Серед міст найбільш дисциплінованими виявилися Львів (62%) і Тернопіль (59%), за ними - Черкаси (48%), Рівне (42%), Івано-Франківськ (37%).

Популярні новини зараз
За таке влітку ще не платили: сюрпризи в платіжках дедалі незвичніші Забудете це вписати - не мрійте про субсидію: ПФУ нагадав про важливий нюанс ПриватБанк блокує карти українців після цієї операції: "Платив роками за кожен місяць" Пенсіонерам додадуть 600 гривень: як оформити надбавку
Показати ще

Нагадаємо, любителям вікендів у Австрії сказали, коли знову можна подорожувати за кордон - піднімуть туризм в Україні.

Раніше портал "Знай.ua" повідомляв, як перевірити себе на коронавірус — лікарі рекомендують самодіагностику.

Також портал "Знай.ua" писав, що Зеленского Кабмін і нардепів можуть ізолювати, адже в Раду міг потрапити коронавірус.