Грип продовжує атакувати львів'ян, епідемічний сезон захворюваності на гострі респіраторні інфекції, який розпочався у жовтні минулого року, триватиме до травня.

Про це повідомляє управління охорони здоров’я Львівської міськради.

На період епідемічного сезону захворюваності на грип та гострі респіраторні інфекції за даними ВООЗ львів'ян атакуватимуть такі штами вірусу грипу:

— A/Brisbane/02/2018 (H1N1)pdm09;

— вірус A/Kansas/14/2017 (H3N2);

— вірус B/Colorado/06/2017(лінія В/Victoria/2/87);

— вірус B/Phuket/3073/2013 (лінія В/Yamagata/16/88).

Які штами загрожують львів'янам


За минулий тиждень на грип захворіло 1485 львів'ян, половина з них – діти. Протягом тижня госпіталізовано з діагнозом ГРВІ в інфекційні стаціонари області 84 особи, у тому числі 65 дітей віком до 17 років.

Варто зазначити, що у більшості людей грип проходить цілком нормально. Проте для певної категорії осіб може протікати дуже важко з розвитком ускладнень аж до летального наслідку. Єдиний дієвий метод вакцинації від грипу це вакцинація.

Нагадаємо, грип-убивця відкрив сезон полювання на українців: як відрізнити небезпечне захворювання від звичайної простуди.

Популярні новини зараз
Катя Лозовицька розповіла про бруд на шоу "Холостяк", шкода тільки Топольського: "Я вперше заплакала" Яку техніку не можна заряджати від автомобільного акумулятора: причини та наслідки помилок Алекс Топольський дізнається правду про дівчат, а сварка Саші та Вікі вийде на новий рівень: "Вона не вийде заміж" 83-річна пенсіонерка заборонила своєму 37-річному чоловікові інтим із нею: "Я не в такій формі, як раніше"
Показати ще