У суботу, 7 грудня, у Львові небайдужі громадяни помітили злочинців, які грабували могили на кладовищі. Про це на своїй сторінці у соцмережі Facebook повідомив місцевий мешканець Віталій Петренко.

За його словами, парочка злочинців промишляла тим, що крала на Замарстинівському кладовищі, що на вулиці Топольній, предмети культу: ікони, скульптури святих, що зберігалися у старовинних склепах, букети та лампадки. Грабіжники не гребували нічим та не соромилися цупити у небіжчиків.

Чоловік, який став очевидцем злочину, додав, що про грабіжників, чоловіка та жінку, повідомили до поліції Шевченківського району.

Популярні новини зараз
Таємна змова трьох держав: Єрмолаєв пояснив, як Трамп, Сі та Путін ділять Україну в сепаратному трикутнику ТЦК тягне всіх підряд: мобілізація вийшла з-під контролю Українцям можуть запровадити нові штрафи за газ "Київстар" з кінця травня працюватиме по-новому
Показати ще

Нагадаємо, мешканця Біляївського району Одеської області спіймали на акті наруги над державним прапором України.

Портал Знай.ua писав, що в центрі Харкова встановлюють бокси з пакетами для прибирання за собаками.