Чудові новини!
Тепер Знай.ua став ще ближче і доступніше. Швидше завантажуй додатки для Android або IOS і залишайся в курсі останніх подій. Усе це у неповторній подачі журналістів нашого порталу!

Під монастирем на Рівненщині розкопали знаряддя праці древніх скіфів.

Архелоги впродовж довгого часу ведеть розкопки на острові Дубовець у Рівненській області. Тут вже встигли знайти різноманітні старовинні прикраси, монети, посуд, а також предмети побуту древніх людей.

Також під час досліджень знайшли дев'ять поховань. Наразі ведуться пошуки фундаменту монастирського храму.

Популярні новини зараз
Vodafone порадували українців цікавою пропозицією: лише 1 копійка але є умови 5 жіночих імен, від яких у чоловіків "зносить дах": кому з красунь пощастило Заміна газового лічильника: українцям порадили терміново зробити це, доки грошей не беруть Гаманці пенсіонерів стануть "пухлішими": хто отримає велику надбавку в 2023 році
Показати ще

Особливими знахідками археологів стали кремнієві знаряддя праці віком понад 2500 років, які були у вжитку скіфів-орачів. Подібні речі дослідники знаходять по всій Волині.

На території пізньосередньовічного Свято-Воскресенського монастиря знаходили також знаряддя первісних мисливців — сокири з опоки.

Нагадаємо, що у Китаї успішно завершився експеримент вчених з клонування кота.

Як повідомляв портал Знай.ua, у старому будинку в місті Вінтертур, що знаходиться у Швейцарії, знайшли раніше невідомі ілюстрації до казки "Маленький принц".

Також Знай.ua писав про те, що у селі Гопчиця Вінницької області знайшли рештки великої невідомої тварини.