Народний календар каже, що сьогодні, 10 липня, відзначається Самсон Сеночний або ж сеногной. Як правило, у цей день в країні завжди дощило, а тому заготовлене сіно частенько намокало і загнивало.

Те, що сьогодні дощитиме - дійсно так. Сииноптики прогнозують дощі та грози. Температура повітря продовжує знижатися. Сьогодні позначка термометра коливатиметься від 18° до 20° вдень, вночі спуститься до 9°-11° вище нуля.

Схід сонця сьогодні настав о 5:27, захід львів'яни спостерігатимуть о 21:31.

Нагадаємо, у Львові вже стартувала щорічна благодійна акція "Шкільний портфелик".

Популярні новини зараз
Небезпечний чай на полицях магазинів: як вибрати якісний напій В Україну завезли небезпечну для життя продукцію: покупців просять перевіряти товари у магазинах Дату зимових канікул буде змінено: до чого готуватись батькам і школярам Ціни впали, але ненадовго: якими овочами варто закуплятися на зиму
Показати ще

Як повідомляв портал "Знай.ua", що Рада ухвалила закон про середню освіту: що зміниться для школярів та вчителів.

Також портал "Знай.ua" писав, що у середу, 10 липня, дощі пройдуть по всій території України.