У Львові перейменували чотири школи. Відповідну ухвалу депутати прийняли 6 червня під час пленарного засідання Львівської міської ради.

Про це повідомляє портал "Твоє місто"

Стало відомо, що назви змінили чотири школи у Львові, такі як: середня загальноосвітня школа I-III ступенів №6 стала ліцеєм №6 Львівської міської ради, середня загальноосвітня школа №10 імені Святої Марії Магдалени – ліцеєм №10 імені Святої Марії Магдалени, середня загальноосвітня школа I-III ступенів №17 – ліцеєм № 17 і загальноосвітня школа I-III ступенів №24 імені Конопницької стала ліцеєм №24 імені Конопницької.

Популярні новини зараз
На українців чекають великі зміни у банках: кредитні ліміти та відмови у позиці Нова допомога з Чехії: хто з українців може розраховувати на виплати Платити доведеться більше, але не всім: для кого тариф на доставку газу може суттєво зрости Від 510 до 8500 гривень: штрафи, які українському водієві доведеться платити за пасажирів
Показати ще

Також варто підкреслити, що після того, як у новій редакції запрацював Закон України "Про освіту", здобути середню освіту можна у трьох типах закладів: початковій школі, гімназії, ліцеї, а також у закладах спеціалізованої освіти (науковий ліцей-інтернат).

Нагадаємо, що Кіровоградську область збираються перейменувати на Кропивницьку, а Дніпропетровську – на Січеславську.

Як раніше повідомляв портал "Знай.uа", Київська міська рада погодила ряд перейменувань вулиць Києва. Приміром, вулиця Виборзька буде перейменована на вул Олекси Тихого.

Також портал "Знай.uа" писав, що Київська міська рада перейменувала вулицю Івана Кудрі на честь сенатора Джона Маккейна.