Слідом за багатьма іншими продуктами в Україні подорожчали й цукор та сіль. Супермаркети представили оновлені ціни на ці популярні продукти.

Згідно з даними моніторингу, опублікованого на сайті Мінфін, вартість 1 кг цукру в середньому по супермаркетах України на початку серпня становила 31,23 грн, а солі – 27,40 грн.

Відповідно, у серпні у порівнянні з липнем цукор подорожчав. Адже у попередньому місяці середня вартість цього продукту становила 30,42 грн/кг. Тобто за місяць подорожчання склало понад 1 гривню.

Ціни на цукор, Мінфін
Ціни на цукор, Мінфін

Слід додати, що портал "Мінфін", не надає дані щодо цін на сіль за попередні періоди. Пояснюється це тим, що раніше вартість даного продукту була не такою високою і дефіциту на нього не спостерігалося, тому й щоденний моніторинг цін не проводився.

Популярні новини зараз
Затримка пенсій та соцвиплат: у Мінсоцполітики попередили про можливі "перебої" у нарахуванні виплат Новий циклон переверне з ніг на голову погоду в Україні: яким прогнозом здивували синоптики на 5 жовтня Українцям розповіли, чи готуватись до лютих морозів узимку: синоптики зробили помісячний прогноз Потужний екстрасенс Анна Єфремова розповіла про важкий бій України за майбутнє з 7 жовтня: перемога не така близька
Показати ще

Раніше фахівці повідомили, чи буде дефіцит солі в Україні. Адже держпідприємство "Артемсоль", яке забезпечувало 100% потреби країни в солі і було найбільшим у Європі припинило працювати ще у квітні.

Проте вирішення цієї проблеми знайшли! Адже на Закарпатті, за словами голови ОДА Віктора Микити, планують видобувати 150 тисяч тонн солі на місяць. А перші постачання планують розпочати вже за пів року.

Ціни на сіль, Мінфін
Ціни на сіль, Мінфін

Нагадаємо, молочні продукти стають все дорожчими: за якою ціною зараз продають масло, молоко, сир і кефір

Як повідомляв "Знай.ua", чи буде дефіцит солі в Україні: все вирішать наступні 6 місяців

Також "Знай.ua" писав, приготувати котлети чи запекти курочку стало дорожче: як зросли ціни на м'ясо птиці у серпні